CNY 180 za noc
CNY 180 za noc
Dream Castle 2, Beijing, China

Dream Castle 2

Beijing, China - No 3 An Zheng Xi Li , Building 9, Chaoyang District

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Dream Castle2 Hotel je útočištěm pro odpočinek a klid uprostřed hektického shonu v Pekingu srdce. V hotelu je světlý, stylové a současného a přátelský personál vám pomůže zajistit svůj pobyt je příjemný, produktivní a památné pro všechny správné důvody. Dream Castle2 Hotel stávky perfektní rovnováhu mezi kvalitou a hodnotou. Je to pohodlné, cenově dostupné a vhodně umístěné.

Všechny pokoje jsou atraktivní, lehká, komfortní, moderní a dobře navržen. Všechny jsou ensuite s kabelovou TV, přístup na internet, Air-conditioning, vysoušeč vlasů, pohostinství vaničky, a high-rychlost telekomunikaci mezi jinými službami. Bezplatné snídaní je také zahrnuta do kurzů.

Hotel se nachází poblíž Čína muzeum vědy a techniky. Přístaviště olympijský sport centrum a čínský lid park, a tak je mimořádně umístěna, pokud jste návštěvníkem Pekingu hledají snadný přístup do obou lokalit.

Od chvíle, kdy jste přijet kdykoliv, naši přátelští a dobře vyškolený personál zajistí jste vypadal poté, co jen s nejvyšší úrovní služeb.

Poznámka: Rodinné pokoje mají jeden dvoulůžkový a jeden jednolůžkový posteli.

  • Dream Castle 2, Beijing, China, China hotely a ubytovny
  • Dream Castle 2, Beijing, China, Hotely s klimatizací v Beijing
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 35
  • Rok postavený: 2004
  • Renovovaný: 2007
  • Veřejná klasifikace: 2
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: CNY 180 (Chinese Yuan Renminbi)

Deluxe Triple Poklepejte Rodina Queen Triple
  • Přihlaste se po: noon
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

24-hod recepce Letiště přejímaný All inclusive plán BBQ plochu Kosmetický salon Snídaně zahrnuta Pronájem aut Express Checkout Free místní phonecalls Dárkové shop Bezbariérový přístup Hot vanou Prádelna / sluha služba povlečení Live hudba zavazadla dopravci lékařské pomoci na výzvu Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci noviny No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) bohoslužeb na webových stránkách Restaurace na stránkách Trezor Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc měniče napětí Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

A / C Climate Control Backpacker zařízení Hodiny rádio Káva, čaj tvůrce Elektronický klíč Ensuite Fax služba Vysoušeč vlasů Handicap zařízení Internet access Lockers Maid služby denně Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Telefon Televize Televize (kabel / satelit) toaletní potřeby bezplatný VCR / DVD Hlasová schránka měniče napětí Wake-Up hovory


Politiky
Podrobnosti o ceně

CNY 180 - 240 za noc (Chinese Yuan Renminbi)

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

To je diskontní sazba

Umístění - Hotel

No 3 An Zheng Xi Li , Building 9, Chaoyang District
Beijing
Beijing Shi
China  100029

Jak se tam dostat

nacházející se v Chaoyang District, Beijing Anzhenli Slezska třech oblastech: budování 9. Tricyklické uprostřed přes Severní a Jižní poblíž nemocnice Anzhenli, Zhejiang, Fujian, Kaikang International Hotel, poblíž Čína muzeum vědy a techniky. Přístaviště olympijský sport centrum, dispozice, a čínský lid park

A speciálních autobusových linek: získat z Číny pro vědu a techniku muzeum nebo Anzhenli může zvláštním 4957967, AEB Anzhenli vystoupit na to.

Nejbližší letiště: Peking Mezinárodní letiště (16 km)