PilgrimReservations.com - Zarejestruj się, aby uzyskać więcej natychmiastowych rezerwacji dla Twojego hotelu. Dowiedz się, w jaki sposób nasze usługi mogą pomóc w zarządzaniu zasobami reklamowymi, mechanizmach rezerwacji, marketingu w mediach społecznościowych i ekspozycji w wyszukiwarkach.

Zarejestruj swoją nieruchomość na PilgrimReservations.com. Jest całkowicie darmowy! Nasze usługi doskonale pasują do hoteli, hosteli, pensjonatów i prywatnych apartamentów. Umieść się na liście i od razu zacznij zdobywać rezerwacje online. Niezależnie od tego, czy Twoja nieruchomość jest duża, czy mała, obserwuj, jak ekspozycja online rośnie jak nigdy dotąd.

Pracuj z nami, zarejestruj się, zarejestruj swój hotel, skorzystaj z nieruchomości, wyposaż się w hotel

Niezależnie od tego, jak mierzysz zyski, Instant World Booking może znacznie zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI). Oto jak: Instant World Booking pobiera tylko 8% prowizji za rezerwacje online, najniższy dostępny w branży. Prawdopodobnie już wiesz, że większość usług online pobiera co najmniej 12% -30%. Tak więc, nawet jeśli korzystasz z wielu internetowych biur podróży (OTA), marża zysku wzrasta z każdą rezerwacją, którą otrzymujesz PilgrimReservations.com.

Zaczynaj

Prawidłowo przeprowadzona strategia marketingowa może zwiększyć marżę hotelu nawet o 20% w ciągu jednego roku. Potrzebne narzędzia online obejmują odpowiednie zarządzanie zapasami, media społecznościowe, wzrost „skumulowanej” ekspozycji w wyszukiwarkach i obniżenie kosztów prowizji w Internecie. Zobacz najważniejsze powody, dla których bezpłatna aukcja w sieci Instant World Booking pozwala Ci osiągnąć te cele:

Ucz się więcej


Nasze Usługi

Rezerwacje online

Zdobądź więcej zastrzeżeń z naszej globalnej sieci marketingowej. Zwiększ marże dzięki naszej niskiej 8% prowizji. Porównaj z większością innych witryn rezerwacyjnych, które pobierają co najmniej 12% -30%.

Silnik rezerwacji

Lepszy system rezerwacji spersonalizowany na twojej stronie internetowej. Elastyczne projektowanie stron internetowych dzięki technologii IWBmob. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji „najlepszej ekonomii” i obejrzyj prezentacje.

Zarządzanie kanałami

Zaktualizuj swoją dostępność i stawki w jednym miejscu, jednocześnie synchronizując wszystkie kanały rezerwacji. Połącz się z dziesiątkami najważniejszych witryn rezerwacyjnych.

Oferty specjalne i bezpłatne

Nowość dla 2021! Oferujemy te niezrównane oferty Tobie, naszym partnerom w hotelach i hostelach. Ale szybko! Te oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas.

Marketing wideo do hoteli

Wideo zwiększa zaangażowanie klientów i może prowadzić do 50% szybszego wzrostu przychodów. Może także zwiększyć rezerwacje o 80% ze stron internetowych hoteli. Produkujemy niedrogie filmy z Twojego hotelu.

Programy partnerskie Marketing hotelowy

Program partnerski

Zarabiaj pieniądze na swojej stronie internetowej. Dołącz do jednego z naszych programów partnerskich i zarabiaj na ruchu w witrynie. Sprawdź nasze dema i zacznij już za 10 minut.

Łańcuchy hotelowe (grupy)

Dla sieci hotelowych i grup hoteli IWB oferuje niestandardowe rozwiązania w zakresie rezerwacji. Konto sieciowe umożliwia zarządzanie wszystkimi usługami za pomocą tylko jednego konta.

Link do nas

Zarabiaj pieniądze za pomocą prostych linków partnerskich. Dostępne dla każdego, kto ma stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych, skorzystaj z naszych automatycznych linków, aby uzyskać prowizje od poleceń.